Wersja językowa: <strong>Polski</strong>PolskiEnglishEnglishFrançaisFrançais

Twoja przeglądarka nie obsługuje flash.

O firmie

Początki firmy KRAWEX jako spółki rodzinnej, sięgają 1983 roku. Początkowo zajmowaliśmy się przetarciem i podstawową obróbką drewna. Od około 1997 roku oferujemy szeroki asortyment wyposażenia ogrodów, takich jak płoty osłonowe, dekoracyjne, kratki, kwietniki, donice, pergole oraz ogrodzenia drewniane. Stale dokładamy starań aby nasze płoty drewniane były funkcjonalne. Naszą usługą również jest impregnacja ciśnieniowa drewna.

Specjalnością firmy są własne, zaprojektowane wzory o wysokim standardzie wykonania. Są one chronione prawem autorskim w całej UE.

Naszymi klientami są odbiorcy z wielu krajów UE, i spoza, wśród których jesteśmy znani z wysokiej jakości produktów. Położenie firmy 50 km od granicy Niemieckiej - Goerlitz sprzyja współpracy z klientami w zachodniej i południowej Europie. Jesteśmy firmą solidną i elastyczną.

Szybko reagujemy na potrzeby naszych klientów, z którymi indywidualnie uzgadniamy również niestandardowe zamówienia.

Mamy nadzieję, że wśród naszych licznych propozycji znajdą Państwo coś odpowiedniego dla siebie.

Targi

Nasza firma bierze udział w międzynarodowych targach branżowych, gdzie nawiązuje wiele kontaktów z nowymi klientami.

Impregnacja ciśnieniowa

Impregnacja ciśnieniowa jest jedną z usług, które znajdują się w naszej ofercie handlowej. Sprawi ona, że drewno będzie należycie zabezpieczone przed szkodliwym wpływem niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Donice

Znajdujące się w naszej ofercie donice wykonane są z bardzo solidnych i wytrzymałych gatunków drewna. Świetnie się prezentują i są bardzo starannie wykończone. W takich donicach wszystkie rośliny będą się prezentować znakomicie.

Kwietniki

Kwietniki produkowane przez firmę KRAWEX występują w różnych rozmiarach i kolorach. Z pewnością będą niezwykłą ozdobą każdego ogrodu i tarasu, ponieważ zostały wykonane z zachowaniem najwyższych standardów.

Ogrodzenia drewniane

Specjalnością naszej firmy są ogrodzenia drewniane. Oferujemy Państwu bardzo wiele wzorów ogrodzeń w idealnie pasujących do siebie zestawach.

Nasze ogrodzenia zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu będą niezawodnie służyć przez wiele lat.

Płoty Dolny Śląsk

Najlepsze płoty Dolny Śląsk oferuje państwu firma KRAWEX. Tylko w naszej ofercie znajda Państwo tak szeroki wybór ogrodzeń i płotów deskowych, ażurowych, boazeryjnych i balustradowych. Dołożymy wszelkich starań, aby w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom.

Płoty drewniane

Płoty drewniane są najbardziej eleganckim i efektownym sposobem na ogrodzenie swojej posesji. Oferowane przez naszą firmę płoty zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających klientach, którym zależy na wysokiej jakości i korzystnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

copyright © 2012 Krawex, wszelkie prawa zastrzeżone

web design: corsario